Projects
Black Holes
Compass
Urban Poetry
Residencies
VRD
Events
2015
2014
2012-2013
2010-2011
2008-2009
2007
About
Totaldobže
Support us
Newsletter
@Facebook
@Twitter

Totaldobze Art Centre currently is looking for a new home in Riga (Latvia)

We would like to organise one of Black Hole's events also in your venue or festival!

info@totaldobze.com


Totaldobže mākslas centrs ir izveidots kā eksperimentāla starpdisciplināra platforma, kas pieejama mūsdienu māksliniekiem, lai veidotu jaunus inovatīvus mākslas darbus, attīstītu jaunas formas, struktūras un virzienus mūsdienu kultūrā Latvijā

Totaldobže Art Centre is shaped as an open interdisciplinary platform for experimentation and creation of the new innovative art works, development of new innovative art forms, structures and directions in different disciplines of Contemporary art in Latvia

Totaldobže mākslas centrs darbības rezultātā Latvijā ir ienākuši:

As result of Totaldobže Art Centre activities in Latvia there have appeared:

Dzejas slami
lai uzzinātu vairāk par slamiem spiest šeit

Poetry slams
for more info press here

Spoken word improvizācijas
lai uzzinātu vairāk par improvizācijām spiest šeit

Spoken word improvisations
for more info press here

Festivāls URBAN POETRY
lai uzzinātu vairāk par festivālu spiest šeit

Festival URBAN POETRY
for more info press hereTotaldobže mākslas centrs aicina dzejniekus uzstāties kopīgi ar dažādu stilu, novirzienu un skolu mūziķiem, māksliniekiem un laikmetīgās dejas pārstāvjiem.

Lielākā daļa improvizāciju notikušas pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam.

Līdz šim improvizācijās piedalījušies
• dzejnieki: Inga Gaile, Semjon Haņin, Freds, Jevgēņijs Mesmers, Krišjānis Zeļģis, Henriks Eliass Zēgners, Madara Gruntmane, Madara Rutkēviča, Anna Foma, Sergejs Timofejevs, Valdimirs Svetlovs, Artūrs Punte, Kimberley Bianca (Austrālija), Jacob Sam-La Rose (UK), Aoifa Mannix (IR), Van G. Garrett (ASV)
• mūziķi: Platons Buravickis, Andris Indāns (Gas of Latvia), Jurijs Gagarins, Cat from Japan, Kirk band (PL), Ģirts Reiniks, DJ Rihards Bražinskis, DJ Aigars Stirna, Ilze Gagine, Sniedze Prauliņa, Kaspars Groševs, Artis Orubs, Krists Zankovskis, Edgars Mākens, Erik Allalooga (EE), Andreas Oscar Hirsch (DE), Vivian Caccuri (BRA)
• mākslinieki: Gemma Riggs (UK), Laura Prikule
• laikmetīgās dejas pārstāvji: Alise Putniņa, Klāvs Liepiņš, Anete Tambaka, Evita Birule

Improvizācija notika 2012. gadā pasākumu ciklā, kuros tika vākti līdzekļi Multifunkcionālās zāles izveidei VEF teritorijā. Izmprovizācijā piedalījās (attēlā no kreisās) dzejnieks Krišjānis Zeļģis, DJ Rihards Bražinskis, komponists Platons Buravickis un mūziķi Andris Indāns (Gas of Latvia) un Cat from Japan. 34 min garu fragmentu var noklausīties šeit – https://soundcloud.com/totaldobze/sets/spoken-word-improviz-cijas

Viena no pirmajām improvizācijām, kurā piedalījās (attēlā no kreisās) komponists Platons Buravickis, dzejnieks Semjons Haņins, multimākslinieks Kaspars Groševs, dzejnieki Freds, Jevgēņijs Mesmers, Inga Gaile un laikmetīgās dejas pārstāvji Anete Tambaka, Alise Putnina un Klāvs Liepiņš.

Improvizācija ar Austrālijas dzejnieci Kimberly Bianca, komponistu Platonu Buravicki un mūziķi Juriju Gagarinu.

Improvizācija, kurā piedalījās vairāk par divdesmit dzejniekiem un mūziķiem. Attēlā no kreisās – mūziķis Cat from Japan un dzejniece Inga Gaile.

Iepriekš sagatavota improvizācija, kurā piedalās dzejniece Inga Gaile un mūziķis Edgars Mākens. 20 min garu fragmentu no koncerta var noklausīties šeit – https://soundcloud.com/totaldobze/spoken-word-improvisation-with

Video ierakstā fragments no Kirk band (no Varšavas) improvizācija kopā ar Jacob Sam - La Rose un Aoifa Mannix.

Video ierakstā fragments no improvizācija ar dzejniecēm Madaru Rutkēviču un Annu Fomu, mūziķiem Olgierd Dokalski (PL), Filip Kalinowski (PL), Kristu Zankovski, Ilzi Gagaini un Andri Indānu (Gas of Latvia). 28 min garš audio ieraksts pieejams šeit – https://soundcloud.com/totaldobze/spoken-word-improvisation
Savukārt improvizācijas otrajā daļā piedalījās dzejnieks
Sergejs Timofejevs. 26 min garš audio ieraksts – https://soundcloud.com/totaldobze/spoken-word-improvisation-1

 

2014. gadā, Totaldobže mākslas centrs meklējot jaunas mājas uz laiku apmetās Preses Namā. Tajā notika arī improvizācija sadarbībā ar starptautisku projektu Sound Development City. Improvizācijā piedalījās dzejnieks Krišjānis Zeļģis, multimākslinieks Kaspars Groševs, mūziķi Andris Indāns (Gas of Latvia), Artis Orubs un skaņu mākslinieki Andreas Oscar Hirsch no Vācijas un Vivian Caccuri no Brazīlijas.

Drīzumā būs pieejams arī skaņu ierakstu no šīs improvizācijas.

Vēl viens eksperiments – dzejniece Madara Gruntmane uzstājas tango deju vakarā kopīgi ar tango mūzikas DJ Aigaru Stirnu.

2015. gadā, Totaldobže mākslas centrs meklējot jaunas mājas uz laiku apmetās Muitas mājā Liepājā. Tajā notika arī vairākas improvizācijas. Vienā no tām dzejnieks Vladimirs Svetlovs uzstājās kopā ar muziķi Jura Laiva (Juriju Gagarinu) un komponistu Platonu Buravicki.

2015. gada Liepājas vasaras sezonas noslēgumā Totaldobže mākslas centra pagaidu telpās Muitas mājā notika arī apjomīga improvizācija, kurā piedalījās apvienības Orbīta dzejnieki katrs kopā ar citu mūziķi – Artūrs Punte kopā ar komponisti Lindu Leimani, Sergejs Timofejevs kopā ar komponistu Platonu Buravicki, bet Semjons Haņins – ar Lee Chapman no Anglijas.

Improvizācijai negaidīti pievienojās dziedātāja no Kaļiņingradas – attēlā kreisā pusē. Attēlā redzami arī Lee Chapman, Semjons Haņins un Artūrs Punte, kā arī Platons Buravickis un improvizācijas organizators Totaldobže mākslas centra vadītājs Kaspars Lielgalvis.